8:00am - 19:00pm
Hemen Arayın+90 541 813 64 00
Welcome to ProDent Clinic!

Welcome to a Family Dental Clinic

Professional dental clinic ProDent offers the whole range of dentistry services: treatment of caries, gum diseases, tooth whitening, implantation, dentures (crowns installation), surgery, occlusion correction (braces) etc. Our dentists will help you solve any dental problem painless and carefully

Testimonials

What people say

“Dost canlısı atmosfer ve mekanın tasarımı sizi rahatlatıyor. Hayatımın çoğunda diş fobisi vardı, ama sadece bir ziyaretten sonra gitti!”

Ashlie Wilson

Ashlie Wilson

23 years

“Dişlerimin üzerinde yaptığınız çalışma mükemmeldi. Sonuçtan kesinlikle memnunum ve herkese tavsiye etmekten çekinmeyeceğim.”

Ketrin Jenkins

Ketrin Jenkins

28 years
“Tedavimi bugüne kadar pürüzsüz ve konforlu hale getirmek için temasa geçtiğim Estetica Dental Diş Sağlığı Merkezine ve her üyesine teşekkür etmek istedim.”
Amanda Smith

Amanda Smith

31 years
“Yıllar boyunca birçok dişhekimini ziyaret ettikten sonra, en güvendiğim ve profesyonel personelin Estetica Dental de çalıştığını gördüm. Şüphesiz güvendiğim birini buldum. ”
Vanessa Gilmore

Vanessa Gilmore

22 years
Our history

How we become the best

2004

We are pleased to welcome you as a new patient and look forward to being of service to you. We provide a full range of general, preventive and cosmetic dental treatments in a relaxed atmosphere, using the latest technology.

2008

If you are experiencing loose teeth, bleeding gums, sensitivity or pain with your teeth, please make an appointment with us to discuss your dental health needs. We use advanced proven technology to keep your smile looking the best!

2016

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit.

Our Clients Rated Our Services
Cavity Protection 98%
Gum Disease 99%
Cosmetic Dentistry 100%
Orthodontics 98%

We are Here to Help You

Contact Info
528 tenth Avenue, Boston, BT 58965
+1 800 125 65 24+1 800 125 65 25
info@yoursite.comjob@yoursite.com
Mn - St: 8:00am - 9:00pm Sn: Closed